Enerya Erzincan İç Tesisat Firma Temsilcileri ile 2021 Hedeflerini Değerlendirdi

Türkiye’nin en yaygın doğal gaz dağıtım şirketlerinden Enerya, Erzincan İç Tesisat Firma Temsilcileri ile pandemi önlemleri kapsamında; online ortamda bir araya geldi ve hem 2020 yılını değerlendirdi hem de 2021 yılı planlarına dair açıklamalarda bulundu.

Enerya Erzincan İç Tesisat Firma Temsilcileri ile   2021 Hedeflerini Değerlendirdi

Türkiye’nin en yaygın doğal gaz dağıtım şirketlerinden Enerya,  Erzincan İç Tesisat Firma Temsilcileri ile pandemi önlemleri kapsamında; online ortamda bir araya geldi ve hem 2020 yılını değerlendirdi hem de 2021 yılı planlarına dair açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde, hizmet bölgesi olan 10 ilde, Vakıfbank ile iş birliği yaparak başlattığı dönüşüm kampanyasını, firma temsilcileri ile paylaşan Enerya, bu kampanya kapsamında hedeflerinin; doğal gaz dönüşümünde mali sıkıntı yaşayan aboneler için 36 ay vade avantajı ile kolaylık sağlamaya devam etmek olduğunu duyurdu. 

Enerya Antalya, Aydın, Denizli ve Erzincan’dan Sorumlu Bölge Direktörü Mehmet Akif Tulukcu, Enerya Erzincan İşletme Müdürü Serdar Karaca ve Enerya’nın farklı birim yöneticilerinin katıldığı toplantıda, 2020 yılının değerlendirilmesi yapılırken; 2021 yılı hedefleri ve 36 ay vadeli doğal gaz dönüşüm kampanyasının detayları da aktarıldı. 

Ayrıca; Enerya’nın firma temsilcilerinden beklentisinin hem operasyonel süreçlerde müşteri memnuniyetine odaklanılması hem de başvuru aşamasından sonra gerçekleştirilen abonelik ve tesisat işlemlerinin hızlandırılması olduğu dile getirildi. 

Toplantıda, Enerya’nın hizmet bölgelerinde yaşayan konut sahiplerinin, doğal gaz konforuna kavuşması için 36 aya varan vade ayrıcalıklı Vakıfbank Kredisi kapsamındaki ‘Doğal Gaz Dönüşüm’ kampanyası ve “Abone Bağlantı Bedeline 10 Taksit” kampanyası ile 2021 yılında 6 bin haneye daha ulaşma hedefi üzerinde duruldu.

2021 yılına ait; abone hedeflerini firma temsilcileriyle paylaşan Enerya,  hizmet bölgelerindeki şehirlerde yeni yatırımların gerçekleşeceğini ve yeni hatlarla beraber yeni abonelerin de doğal gazla buluşturulacağını duyurdu.

Kampanya ve yeni aboneliklere yönelik iletişim stratejileri üzerine çalıştığını ifade eden Enerya, 2020 yılını kapsamlı olarak değerlendirirken; gelecek dönemde üzerinde çalışılacak yeni projeler hakkında da ön bilgilendirmede bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER