Demir; "Sınav öncesinde, sınav sırasında ve sonrasında kendinize olan güveninizi kaybetmeyin. Çünkü, biz sizleri bu zor günleri çok rahat atlatabilecek potansiyelde yetiştirdik. Bu süreçte, sıkı çalışmanızın ve emeğinizin karşılığını alacağınızdan emin olun. Üniversiteye giriş sınavı, hayatınızdaki önemli dönüm noktalarından biri olabilir, ancak unutmayın ki bu sınav sadece bir başlangıç. Sizler, bu sınavın ötesinde de büyük başarılar elde edecek yetenekli bireylersiniz. Kendinize inanın ve en iyi performansınızı göstermek için elinizden geleni yapın. Unutmayın ki, sizler bunu yapacak güç ve bilgi birikimine fazlasıyla sahipsiniz. Bu bilinçle kendinize güveninizi asla kaybetmeyin.” dedi.

Ayrıca, önümüzdeki sezon ciddi bir projeye imza atacak olan Demir, aktif olarak devam ettiği özel ders çalışmalarında  şehit aileleri öğrencilerine ücretsiz İngilizce özel dersleri vereceğini belirterek; “Önümüzdeki sezon başlangıcından itibaren, Şehit çocuklarına  ücretsiz İngilizce özel dersi vereceğimi  duyurmak isterim. Onlar bize bu vatanın emanetleri. Ben de kendi gücüm kapsamında, bana ulaşan tüm şehit ailelerinin bu noktada yanında olacağımı belirtiyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır” şiarı ile sevdalı olduğumuz bu meslekte, vatanımızın evlatlarına bu noktada destek olacağımı gururla ifade ediyorum.  Bu vesileyle, ülkemizin geleceği olan siz değerli öğrencilerimizin her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum. Bu dersler, sizlerin eğitimine katkı sağlamak ve gelecekteki başarılarınızı desteklemek amacıyla verilecektir.” Müjdesinde bulundu.

Demir, hafta sonu sınava girecek olan tüm öğrencilere her bir öğrencinin başarılı olacağına yürekten inandığını berterek, “Yıllardır gösterdiğiniz çaba ve çalışmanın karşılığını almanız dileğiyle, hepinize gönülden başarılar diliyorum.”dedi.

Özel ders için İletişim: 0549 328 77 26 

İnstagram: /aykutdemir.tr