Özge Yağız Kimdir?

Özge Yağız kimdir? Özge Yağız kaç yaşında ve nereli? İşte Özge Yağız hakkında tüm merak edilenler.

Özge Yağız Kimdir?

Show Tv'nin yeni dizisi İçimizden Biri ekranlarda izleyici karşısına çıkacak. Süreç Film imzalı dizinin yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler üstleniyor.  Aşk ve dram türündeki Türk dizisinin başrollerinde ise Bora Akkaş ve Özge Yağız gibi oyuncular var. Peki, İçimizden Biri  'Havva Aladağ' Özge Yağız kimdir? Özge Yağız kaç yaşında ve nereli? İşte Özge Yağız hakkında tüm merak edilenler.

Farklı dinlere mensup kişilerin aşkı ve ailelerinin bu aşka olan tepkisini konu edinen dizi İçimizden Biri bu akşam Show Tv ekranlarında ilk bölümüyle yayınlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Bora Akkaş, Mustafa Avkıran, Özge Yağız, Derya Alabora ve Renan Bilek yer alıyor. Onlara Asuman DabakBenian DönmezBurak SatıbolDeniz CengizCeren Yalazoğlu KarakoçKorhan HerduranFaruk Akgören, Ozan Can Yiğit, Metin Çanak, İrem Tuncer, Pelin Şükrüoğlu, Nil Kılınçoğlu, Hira Nur Eyigün gibi başarılı isimler var. Peki, İçimizden Biri  'Havva Aladağ' Özge Yağız kimdir? Özge Yağız kaç yaşında ve nereli? İşte Özge Yağız hakkında tüm merak edilenler.

ÖZGE YAĞIZ KİMDİR?

Özge Yağız, 10 Nisan 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında yayınlanan Adını sen Koy dizisi ile yaşayan Özge Yağız, şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Reyhan karakterine hayat veren Özge Yağız, 1.69 metre boyunda, 52 kilo ve Koç burcudur.

ÖZGE YAĞIZ'IN ROL ALDIĞI YAPIMLAR

2019 – Yemin (Reyhan) (TV Dizisi)

2017 – Adını Sen Koy (Zeliha) (TV Dizisi)

YORUM EKLE